cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego w sesji jesiennej 2006 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy dentystów stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej.


Izba lekarskaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej114167143,841919
Bydgoska IL w Bydgoszczy150170156,6733
Dolnośląska IL we Wrocławiu128170150,287878
Kujawsko-Pomorska OIL w Toruniu122135129,4055
OIL w Białymstoku97164141,174644
OIL w Częstochowie114160145,441616
OIL w Gdańsku116169147,805959
OIL w Gorzowie Wielkopolskim110151130,0043
OIL w Katowicach99173144,856259
OIL w Koszalinie140162153,3333
OIL w Krakowie65175147,567978
OIL w Lublinie64177139,325046
OIL w Łodzi103170143,137167
OIL w Opolu120170148,551111
OIL w Rzeszowie101168143,271514
OIL w Szczecinie122169146,335555
OIL w Tarnowie137163147,4055
OIL w Warszawie76173143,50147142
OIL w Zielonej Górze138161149,7588
Świętokrzyska IL w Kielcach109159135,851311
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie66165115,5063
Wielkopolska IL w Poznaniu106176143,757675
RAZEM64177144,50831804



A oto wyniki lekarzy dentystów stażystów według ukończonej uczelni.


UczelniaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniSDZdającychZdało
Akademia Medyczna w Warszawie76173144,0913,829896
Akademia Medyczna we Wrocławiu109170149,0811,629190
Uniwersytet Medyczny w Łodzi102175142,2616,648984
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach99173144,6214,758685
Akademia Medyczna w Poznaniu106176143,9314,168179
Akademia Medyczna w Lublinie99177140,8616,867771
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego113174149,3412,397777
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie116169147,1012,247272
Akademia Medyczna w Białymstoku107171142,7814,177270
Akademia Medyczna w Gdańsku122170149,119,886161
pozostałe/nieznane64172124,00-2719
RAZEM64177144,5019,3831804


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy dentystów posiadających prawo wykonywania zawodu


Ośrodek WojewódzkiWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniLiczba zdającychpowyżej progu*poniżej progu*
Białystok - Podlaskie Centrum Zdrowia Publicznego115133124,80550
Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie Centrum Zdrowia Publicznego125150136,33330
Gdańsk - Pomorskie Centrum Organizacji Ochrony Zdrowia125152139,67330
Gorzów Wlkp. - Lubuskie Centrum Zdrowia Publicznego 112141126,50220
Katowice - Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego108159136,3824231
Kielce - Świętokrzyskie Centrum Monitorowania Ochrony Zdrowia110110110,00101
Kraków - Małopolskie Centrum Zdrowia Publicznego104157130,6118171
Lublin - Lubelskie Centrum Zdrowia Publicznego, ZDKM74168122,00963
Łódź - Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego119161136,3315150
Opole - Opolskie Centrum Zdrowia Publicznego, ODKM136141138,50220
Poznań - Wielkopolskie Centrum Zdrowia Publicznego127148137,75440
Rzeszów - Wojewódzkie Centrum Analiz i Nadzoru w Ochronie Zdrowia131150140,50220
Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia115150133,89990
Warszawa - Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego96163131,8919181
Wojskowy Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny, Oddział Kształcenia Podyplomowego WIM139139139,00110
Wrocław - Dolnośląskie Centrum Zdrowia Publicznego100155135,4613121
RAZEM74168133,101301228


*Uwaga! W przypadku lekarzy dentystów z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.