cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego w sesji jesiennej 2014 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy dentystów którzy ukończyli studia w ostatnich 2 latach według ukończonej uczelni.


uczelniaminimummaksimumśredniasdzdawałozdałonie zdałozgłoszonych
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku103162138,3213,011091063133
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego97164134,2214,4283785111
Uniwersytet Medyczny w Lublinie99167132,3114,391401328162
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu77175131,0820,30998217114
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach95162131,0415,4411810612144
Uniwersytet Medyczny w Łodzi72163129,2618,5314111823157
Gdański Uniwersytet Medyczny91156129,1314,1689771297
Warszawski Uniwersytet Medyczny87158129,1315,3615013218175
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie100160128,2212,141161097142
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu85164125,8414,9611610214130
uczelnie zagraniczne88143124,0015,181513219
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - anglojęzyczni7212599,0015,7692711
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - anglojęzyczni979797,00-1012
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie - anglojęzyczni8110493,6711,683033
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu - anglojęzyczni7410291,2010,7350510
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - anglojęzyczni649787,4014,605059
RAZEM64175129,9116,50119910571421419



A oto wyniki lekarzy dentystów którzy ukończyli studia ponad 2 lata temu według ukończonej uczelni.


uczelniaminimummaksimumśredniasdzdawałozdałonie zdałozgłoszonych
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu84161125,9522,272216631
Warszawski Uniwersytet Medyczny95166125,4415,515546989
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie87148125,0015,252117438
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku87156124,8817,462520543
Gdański Uniwersytet Medyczny97141121,9015,16107325
Uniwersytet Medyczny w Łodzi78160120,8717,3345301572
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego86145119,7615,9134211362
Uniwersytet Medyczny w Lublinie80153116,9020,3029181151
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach85144116,8117,422113848
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu69150116,3321,962112942
uczelnie zagraniczne61148104,6219,5560233777
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - anglojęzyczni114115114,500,712204
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - anglojęzyczni979797,00-1013
RAZEM61166118,6019,21346225121585


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy dentystów którzy przystępowali do LDEK/LDEP pierwszy raz


uczelniaminimummaksimumśredniasdzdawałozdałonie zdałozgłoszonych
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku117162141,7211,686868074
Uniwersytet Medyczny w Lublinie103167135,4014,068985490
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego97164134,2016,304641555
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach95162132,3915,79100928107
Uniwersytet Medyczny w Łodzi72163131,2118,8085711488
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu77175129,9820,7661501164
Gdański Uniwersytet Medyczny101151128,7213,795345857
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie100160127,5511,978580597
Warszawski Uniwersytet Medyczny90153127,4614,40998613107
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu85164124,6416,1192791395
uczelnie zagraniczne67139108,0020,4935171841
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - anglojęzyczni9010797,757,044047
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - anglojęzyczni979797,00-1012
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie - anglojęzyczni8110493,6711,683033
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu - anglojęzyczni7410291,0012,384049
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - anglojęzyczni649787,4014,605059
RAZEM64175129,2617,67830714116905