cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarskiego Egzaminu Państwowego w sesji wiosennej 2012 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej (w kolejności alfabetycznej).


nazwaminimummaksimumśredniaSDzdawałozdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej119157138,138,803939
Bydgoska IL w Bydgoszczy81160136,9413,789490
Dolnośląska IL we Wrocławiu72171135,0216,03286265
Kujawsko-Pomorska OIL w Toruniu100155134,2211,093736
OIL w Białymstoku67172133,4218,52148129
OIL w Częstochowie77150126,0922,27118
OIL w Gdańsku84174138,6015,84249235
OIL w Gorzowie Wielkopolskim91155132,0023,6776
OIL w Katowicach71171134,6316,41287261
OIL w Koszalinie114150135,7512,111212
OIL w Krakowie79168137,4516,16272257
OIL w Lublinie78164133,8715,52198184
OIL w Łodzi95173139,0014,56241226
OIL w Opolu107167133,3014,892320
OIL w Płocku105150134,8913,1898
OIL w Rzeszowie82172133,6015,516259
OIL w Szczecinie71166136,8715,37145137
OIL w Tarnowie110174139,9315,671514
OIL w Warszawie43173134,0618,16451400
OIL w Zielonej Górze99154129,0015,302017
Świętokrzyska IL w Kielcach94161136,7715,915651
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie103163132,4814,154238
Wielkopolska IL w Poznaniu84176137,5315,07267252
Wojskowa Izba Lekarska87152126,5515,272017
RAZEM43176135,7716,1529912761



Zgodnie z uchwałą Konferencji Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych poniżej przedstawiamy
wyniki lekarzy stażystów dla ukończonych wydziałów według uzyskanych średnich.


uczelnia - wydziałśredniaSDminimummaksimumzdawałozdało
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Lekarski140,8113,7794173210203
Gdański Uniwersytet Medyczny140,2914,38100176233226
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie140,2114,5789171234227
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Katowicach137,9612,9192174214208
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu137,5915,2984171282264
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie136,5614,5991166176167
Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie136,2216,2173173389358
UMK, Collegium Medicum w Bydgoszczy135,6413,5181160157147
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - II Wydział Lekarski135,2014,9578162122114
Akademia Medyczna we Wrocławiu134,8115,8872171301277
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku132,7817,1167172218192
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - I Wydział Lekarski132,6916,1883164121110
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Zabrzu132,4416,6391167134117
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Wojskowo-Lekarski129,4716,63731619077
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - wydział niezadeklarowany127,7215,75911541816
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - wydział niezadeklarowany126,7121,57711602820
uczelnie zagraniczne110,3321,18431426438
RAZEM135,7716,154317629912761

A oto wyniki lekarzy stażystów według ukończonej uczelni.


uczelniaśredniaSDminimummaksimumzdawałozdało
Gdański Uniwersytet Medyczny140,2914,38100176233226
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie140,2114,5789171234227
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu137,5915,2984171282264
Uniwersytet Medyczny w Łodzi137,4115,5573173300280
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie136,5614,5991166176167
Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie136,2216,2173173389358
UMK, Collegium Medicum w Bydgoszczy135,6413,5181160157147
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach135,1515,4571174376345
Akademia Medyczna we Wrocławiu134,8115,8872171301277
Uniwersytet Medyczny w Lublinie133,5215,6678164261240
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku132,7817,1167172218192
uczelnie zagraniczne110,3321,18431426438
RAZEM135,7716,154317629912761


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy posiadających prawo wykonywania zawodu


uczelniaśredniasdminimummaksimumzdawałozdałonie zdało*zgłoszonych
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu132,4614,08921616158387
Gdański Uniwersytet Medyczny129,8215,499615351411075
UMK, Collegium Medicum w Bydgoszczy129,6411,081071442523234
Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie129,6019,510159948410146
Akademia Medyczna we Wrocławiu126,8916,71921564738961
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach126,5718,33631551058223142
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie125,9015,56971472015532
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie124,0615,70801473324968
Uniwersytet Medyczny w Łodzi121,1619,547615858411776
Uniwersytet Medyczny w Lublinie120,4319,55761502316747
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku120,1918,08811503628851
zagraniczne114,0520,91641441913623
RAZEM126,3717,900161572463109842

*Uwaga! W przypadku lekarzy z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.