cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
90-051 Łódź, Al. Piłsudskiego 22
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego w sesji wiosennej 2005 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy dentystów stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej.


Izba lekarskaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej135152143,522
Dolnośląska IL we Wrocławiu12912912911
OIL w Białymstoku93939310
OIL w Gdańsku7314310821
OIL w Katowicach10614312743
OIL w Lublinie10313511832
OIL w Łodzi118148128,455
OIL w Opolu88143115,521
OIL w Szczecinie14014014011
OIL w Warszawie11815013444
Świętokrzyska IL w Kielcach10910910910
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie5710183,540
Wielkopolska IL w Poznaniu13715814533
RAZEM57158121,63323



A oto wyniki lekarzy dentystów stażystów według ukończonej uczelni.


UczelniaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Akademia Medyczna w Białymstoku739385,030
Akademia Medyczna w Gdańsku143143143,011
Akademia Medyczna w Lublinie87150121,375
Akademia Medyczna w Poznaniu137158145,033
Akademia Medyczna w Warszawie101101101,010
Akademia Medyczna we Wrocławiu143143143,011
Collegium Medicum UJ129129129,011
Państwowy Instytut Medyczny w Doniecku575757,010
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie140140140,011
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach88152126,486
Uniwersytet Medyczny w Łodzi109148125,265
RAZEM57158121,63323


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy dentystów posiadających prawo wykonywania zawodu


Ośrodek WojewódzkiWynik średniSD wynikówWynik minimalnyWynik maksymalnyLiczba zdającychpowyżej progu*poniżej progu*zgłoszonych
Białystok- Podlaskie Centrum Zdrowia Publicznego118,8617,01951522113834
Bydgoszcz - Wojewódzki Ośrodek Organizacji i Planowania Ochrony Zdrowia129,6716,321061516517
Gdańsk - Pomorskie Centrum Organizacji Ochrony Zdrowia134,9112,891121531111018
Gorzów Wlkp. - Wojewódzki Zespół Organizacji i Ekonomiki Ochrony Zdrowia124,817,34961435417
Katowice - Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego131,1614,721041641918124
Kielce - Świętokrzyskie Centrum Monitorowania Ochrony Zdrowia119,518,51901356429
Kraków - Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia120,7112,131001512420432
Lublin - Lubelskie Centrum Zdrowia Publicznego, ZKUD147,1410,6812916177010
Łódź - Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego123,4116,77821453426837
Olsztyn - Warmińsko Mazurskie Centrum Zdrowia Publicznego107,59,191011142113
Opole - Opolskie Centrum Zdrowia Publicznego, ODKM122,315,66104148107311
Poznań - Wielkopolski Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny w Ochronie Zdrowia123,6116,27891471311215
Rzeszów - Wojewódzkie Centrum Analiz i Nadzoru w Ochronie Zdrowia118,3315,571021333213
Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia126,7521,17951384315
Warszawa - Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego127,3716,989117368599140
Wrocław - Dolnośląskie Centrum Zdrowia Publicznego121,7317,83761583728948
Ośrodek Państwowych Egzaminów Lekarskich, MON129,55,971241384404
RAZEM125,216,67617327422351407


*Uwaga! W przypadku lekarzy dentystów z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.