cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
90-051 Łódź, Al. Piłsudskiego 22
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego w sesji jesiennej 2005 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy dentystów stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej.


Izba lekarskaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej145160,0155,077
Bydgoska IL w Bydgoszczy135167,0154,844
Dolnośląska IL we Wrocławiu107165,0145,57574
Kujawsko-Pomorska OIL w Toruniu154168,0162,266
OIL w Białymstoku101164,0134,83531
OIL w Częstochowie112169,0142,688
OIL w Gdańsku93169,0143,64542
OIL w Gorzowie Wielkopolskim125160,0142,333
OIL w Katowicach72173,0147,18685
OIL w Koszalinie115146,0130,266
OIL w Krakowie67171,0144,88079
OIL w Lublinie69166,0141,14542
OIL w Łodzi103161,0139,66160
OIL w Opolu117156,0139,51111
OIL w Płocku108143,0131,043
OIL w Rzeszowie117170,0150,71717
OIL w Szczecinie126163,0144,83333
OIL w Tarnowie117154,0138,044
OIL w Warszawie81175,0140,010196
OIL w Zielonej Górze112144,0133,655
Świętokrzyska IL w Kielcach117157,0144,81313
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie65149,0123,8107
Wielkopolska IL w Poznaniu110162,0141,17070
RAZEM65175,0142,6729706



A oto wyniki lekarzy dentystów stażystów według ukończonej uczelni.


UczelniaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach72173147,1107106
Akademia Medyczna we Wrocławiu107171145,38382
Akademia Medyczna w Poznaniu105162141,47574
Akademia Medyczna w Warszawie81175143,37573
Uniwersytet Medyczny w Łodzi103159137,97472
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie112163144,07171
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego113171144,77070
Akademia Medyczna w Lublinie84170142,86157
Akademia Medyczna w Gdańsku93169146,45452
Akademia Medyczna w Białymstoku89164135,34236
Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny69136112,843
Białoruski Państwowy Uniwersytet Medyczny w Mińsku114132124,033
Iwano-Frankiwska Państwowa Wyższa Szkoła Medyczna6710887,520
Lwowski Państwowy Instytut Medyczny116121118,522
Państwowy Instytut Medyczny w Doniecku656565,010
Twerska Państwowa Akademia Medyczna113113113,011
Uniwersytet Wileński132132132,011
brak danych134149139,733
RAZEM65175142,6729706


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy dentystów posiadających prawo wykonywania zawodu


Ośrodek WojewódzkiWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniSD wynikówLiczba zdającychpowyżej progu*poniżej progu*zgłoszonychnieobecnych%nieobecnych
Białystok- Podlaskie Centrum Zdrowia Publicznego90152112,319,0115620945,0
Bydgoszcz - Wojewódzki Ośrodek Organizacji i Planowania Ochrony Zdrowia115158132,315,0660600,0
Gdańsk - Pomorskie Centrum Organizacji Ochrony Zdrowia101151136,815,48719111,1
Gorzów Wlkp. - Wojewódzki Zespół Organizacji i Ekonomiki Ochrony Zdrowia112122117,07,1220200,0
Katowice - Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego86148122,019,2261882827,1
Kielce - Świętokrzyskie Centrum Monitorowania Ochrony Zdrowia114152126,517,54409555,6
Kraków - Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia95157130,314,73835344613,6
Lublin - Lubelskie Centrum Zdrowia Publicznego, ZKUD90153115,119,311741100,0
Łódź - Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego105145124,612,31412220630,0
Olsztyn - Warmińsko Mazurskie Centrum Zdrowia Publicznego116142129,018,4220200,0
Opole - Opolskie Centrum Zdrowia Publicznego, ODKM119141133,59,94405120,0
Poznań - Wielkopolski Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny w Ochronie Zdrowia120146135,89,199010110,0
Rzeszów - Wojewódzkie Centrum Analiz i Nadzoru w Ochronie Zdrowia94134116,320,4321300,0
Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia108162131,315,1111011218,3
Warszawa - Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego96163128,812,142411601830,0
Wojskowy Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny, Oddział Kształcenia Podyplomowego WIM120120120,00110100,0
Wrocław - Regionalny Ośrodek Monitorowania Ochrony Zdrowia55155123,722,12722531412,9
RAZEM55163126,416,8219187322735419,8


*Uwaga! W przypadku lekarzy dentystów z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.