cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
90-051 Łódź, Al. Piłsudskiego 22
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego w sesji wiosennej 2006 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy dentystów stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej.


Izba lekarskaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej110110110,010
Dolnośląska IL we Wrocławiu134152144,733
OIL w Białymstoku94144119,075
OIL w Częstochowie99147125,732
OIL w Gdańsku102143127,887
OIL w Katowicach92155122,987
OIL w Krakowie84150131,91211
OIL w Lublinie67172130,176
OIL w Łodzi91139119,365
OIL w Opolu142154148,022
OIL w Płocku113129121,022
OIL w Szczecinie140140140,011
OIL w Warszawie86147118,7117
OIL w Zielonej Górze127157142,022
Świętokrzyska IL w Kielcach146146146,011
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie117120118,522
Wielkopolska IL w Poznaniu126143137,655
RAZEM67172127,38168



A oto wyniki lekarzy dentystów stażystów według ukończonej uczelni.


UczelniaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniSDZdającychZdało
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego110150135,612,071110
Akademia Medyczna w Lublinie93172132,923,22109
Uniwersytet Medyczny w Łodzi91143118,417,46108
Akademia Medyczna w Gdańsku120154135,112,1199
Akademia Medyczna w Białymstoku94144120,214,8997
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach92155129,121,8976
Akademia Medyczna w Poznaniu126157139,710,2566
Akademia Medyczna w Warszawie86147117,023,3863
Akademia Medyczna we Wrocławiu117152136,214,1555
Iwano-Frankiwska Państwowa Wyższa Szkoła Medyczna84116100,022,6321
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie127140133,59,1922
Lwowski Państwowy Instytut Medyczny125125125,0-11
Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny676767,0-10
Winnicki Międzynarodowy UM im Pirogowa119119119,0-11
nieznana102102102,0-10
RAZEM67172127,319,38168


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy dentystów posiadających prawo wykonywania zawodu


Ośrodek WojewódzkiWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniLiczba zdającychpowyżej progu*poniżej progu*
Białystok- Podlaskie Centrum Zdrowia Publicznego72143112,21486
Bydgoszcz - Wojewódzki Ośrodek Organizacji i Planowania Ochrony Zdrowia127130128,5220
Gdańsk - Pomorskie Centrum Organizacji Ochrony Zdrowia94154123,3972
Gorzów Wlkp. - Wojewódzki Zespół Organizacji i Ekonomiki Ochrony Zdrowia139139139,0110
Katowice - Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego94143126,915141
Kielce - Świętokrzyskie Centrum Monitorowania Ochrony Zdrowia101147125,4541
Kraków - Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia97145120,813112
Lublin - Lubelskie Centrum Zdrowia Publicznego, ZKUD80136115,0743
Łódź - Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego109149125,915141
Olsztyn - Warmińsko Mazurskie Centrum Zdrowia Publicznego---000
Opole - Opolskie Centrum Zdrowia Publicznego, ODKM125133129,0220
Poznań - Wielkopolski Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny w Ochronie Zdrowia106142123,0972
Rzeszów - Wojewódzkie Centrum Analiz i Nadzoru w Ochronie Zdrowia104162129,3431
Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia93143123,6871
Warszawa - Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego96164128,436333
Wojskowy Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny, Oddział Kształcenia Podyplomowego WIM---000
Wrocław - Regionalny Ośrodek Monitorowania Ochrony Zdrowia108148126,711101
RAZEM72164124,215112724


*Uwaga! W przypadku lekarzy dentystów z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.