cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
90-051 Łódź, Al. Piłsudskiego 22
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarskiego Egzaminu Państwowego w sesji wiosennej 2005 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej (w kolejności alfabetycznej).


Izba lekarskaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej858585,010
Bydgoska IL w Bydgoszczy90146122,086
Dolnośląska IL we Wrocławiu78149127,41714
Kujawsko-Pomorska OIL w Toruniu120132128,033
OIL w Białymstoku105147128,71211
OIL w Częstochowie126126126,011
OIL w Gdańsku43152125,03123
OIL w Gorzowie Wielkopolskim97151117,731
OIL w Katowicach98158133,11715
OIL w Koszalinie103133118,021
OIL w Krakowie83156122,62720
OIL w Lublinie57141109,52311
OIL w Łodzi93156123,61410
OIL w Opolu94156127,843
OIL w Płocku114128121,022
OIL w Rzeszowie106142124,021
OIL w Szczecinie90150123,0118
OIL w Tarnowie114114114,011
OIL w Warszawie79156123,95340
OIL w Zielonej Górze129143136,022
Świętokrzyska IL w Kielcach96145120,254
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie92136121,386
Wielkopolska IL w Poznaniu83147120,22014
RAZEM43158123,0267197



A oto wyniki lekarzy stażystów według ukończonej uczelni.


UczelniaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Akademia Medyczna w Lublinie68156116,83118
Akademia Medyczna w Warszawie97156134,03028
Akademia Medyczna w Gdańsku43152129,72926
Akademia Medyczna w Poznaniu83151124,92115
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego88144121,52116
UMK, Collegium Medicum w Bydgoszczy94146121,62015
Uniwersytet Medyczny w Łodzi96156123,32016
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach97158133,81917
Akademia Medyczna w Białymstoku86147119,31811
Akademia Medyczna we Wrocławiu85156129,01714
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie103150124,4139
Państwowy Uniwersytet Medyczny we Lwowie83133106,973
Państwowy Uniwersytet Medyczny w Grodnie8211099,330
Odeski Instytut Medyczny5711988,021
Państwowy Instytut Medyczny w Mińsku79127103,021
Państwowy Uniwersytet Medyczny w Karagandzie7811797,521
Akademia Medyczna w Ułan-Bator828282,010
Akmolińska Państwowa Akademia Medyczna909090,010
Azerbejdżański Uniwersytet Międzynarodowy909090,010
Bukowińska Państwowa Akademia Medyczna122122122,011
Instytut Medyczny Ukraińskiego Stowarzyszenia Medycznego939393,010
Iwanofrankiwski Instytut Medyczny113113113,011
Krymski Instytut Medyczny 929292,010
Moskiewski Państwowy Instytut Medyczny117117117,011
Państ. Akademia Medyczna Dagestanu969696,010
Państ. Akademia Medyczna w Astanie124124124,011
Państ. Uniwersytet Medyczny w Zaporożu114114114,011
Państwowy Instytut Medyczny w Akmole115115115,011
RAZEM43158123,0267197


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy posiadających prawo wykonywania zawodu


Ośrodek WojewódzkiWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniSD wynikówLiczba zdającychpowyżej progu*poniżej progu*
Białystok- Podlaskie Centrum Zdrowia Publicznego5313998,024,11028
Bydgoszcz - Wojewódzki Ośrodek Organizacji i Planowania Ochrony Zdrowia54140112,917,6291613
Gdańsk - Pomorskie Centrum Organizacji Ochrony Zdrowia100145124,310,430273
Gorzów Wlkp. - Wojewódzki Zespół Organizacji i Ekonomiki Ochrony Zdrowia111148126,518,6440
Katowice - Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego78157116,016,1604119
Kielce - Świętokrzyskie Centrum Monitorowania Ochrony Zdrowia85124113,913,4761
Kraków - Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia86142117,913,5533815
Lublin - Lubelskie Centrum Zdrowia Publicznego, ZKUD68133114,615,129209
Łódź - Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego65146116,718,032248
Olsztyn - Warmińsko Mazurskie Centrum Zdrowia Publicznego89140111,822,4532
Opole - Opolskie Centrum Zdrowia Publicznego, ODKM91129115,713,013103
Poznań - Wielkopolski Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny w Ochronie Zdrowia74140117,213,3372512
Rzeszów - Wojewódzkie Centrum Analiz i Nadzoru w Ochronie Zdrowia72150111,322,3221210
Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia78142112,818,322157
Warszawa - Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego77157118,016,51127537
Wojskowy Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny, Oddział Kształcenia Podyplomowego WIM88139112,815,9844
Wrocław - Regionalny Ośrodek Monitorowania Ochrony Zdrowia91162122,413,4645311
RAZEM53162117,016,2537375162

*Uwaga! W przypadku lekarzy z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.