cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
90-051 Łódź, Al. Piłsudskiego 22
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarskiego Egzaminu Państwowego w sesji jesiennej 2005 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej (w kolejności alfabetycznej).


Izba lekarskaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej114167149,02828
Bydgoska IL w Bydgoszczy91164135,89892
Dolnośląska IL we Wrocławiu79171144,4186179
Kujawsko-Pomorska OIL w Toruniu117157135,63333
OIL w Białymstoku64168142,6115111
OIL w Częstochowie105151137,41816
OIL w Gdańsku87168140,7158152
OIL w Gorzowie Wielkopolskim112160132,81212
OIL w Katowicach91169144,2241237
OIL w Koszalinie105155135,065
OIL w Krakowie83169142,3244236
OIL w Lublinie73166142,3166159
OIL w Łodzi97166137,9177171
OIL w Opolu49164137,22019
OIL w Płocku86159133,51715
OIL w Rzeszowie119171149,73939
OIL w Szczecinie100168139,58885
OIL w Tarnowie122151137,299
OIL w Warszawie49174141,3354331
OIL w Zielonej Górze120156140,12323
Świętokrzyska IL w Kielcach103163137,83332
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie110163141,53029
Wielkopolska IL w Poznaniu93170138,9178173
Wojskowa Izba Lekarska102154132,13432



A oto wyniki lekarzy stażystów według ukończonej uczelni.


UczelniaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach95169144,9319316
Akademia Medyczna w Warszawie81174144,9279272
Uniwersytet Medyczny w Łodzi86166137,0225217
Akademia Medyczna w Lublinie100171142,7211206
Akademia Medyczna we Wrocławiu90171144,5204198
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego87169143,2202198
Akademia Medyczna w Poznaniu93170140,0180176
Akademia Medyczna w Gdańsku110168143,8178176
UMK, Collegium Medicum w Bydgoszczy91166134,4169162
Akademia Medyczna w Białymstoku64168142,1155150
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie100168139,2138135
Państwowy Uniwersytet Medyczny w Grodnie87142109,793
Akademia Medyczna w Ułan-Bator4911976,561
Państwowy Uniwersytet Medyczny we Lwowie7311190,250
Iwano-Frankowska Państwowa AM4910681,340
Tarnopolska Państwowa Akademia Medyczna100148116,331
Narodowy Uniwersytet Medyczny w Kijowie97109103,020
Państwowy Instytut Medyczny w Mińsku7911697,521
Azerbejdżański Uniwersytet Międzynarodowy989898,010
Bukowińska Państwowa Akademia Medyczna Czerniowce112112112,011
Czerniowicki Państwowy Instytut Medyczny121121121,011
Doniecki Państwowy Instytut Medyczny979797,010
Erewański Państwowy Instytut Medyczny898989,010
Instytut Medyczny Ukraińskiego Stowarzyszenia Medy102102102,010
Kujbyszewski Instytut Medyczny145145145,011
Niżegorodska Państwowa Akademia Medyczna959595,010
Odeski Instytut Medyczny959595,010
Państ. Akademia Medyczna Dagestanu103103103,010
Państwowa Akademia Medyczna w Doniecku130130130,011
Państwowa Akademia Medyczna w Tarnopolu120120120,011
Państwowy Uniwersytet Medyczny w Karagandzie106106106,010
"Uniwersytet Medycyny i Farmakologii ""Gr.T.Topa"" w "113113113,011
Użgorodzki Uniwersytet Narodowy 106106106,010
Wiedeński Uniwersytet Medyczny111111111,010


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy posiadających prawo wykonywania zawodu


Ośrodek WojewódzkiWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniSD wynikówLiczba zdającychpowyżej progu*poniżej progu*
Białystok- Podlaskie Centrum Zdrowia Publicznego55133105,725,0954
Bydgoszcz - Wojewódzki Ośrodek Organizacji i Planowania Ochrony Zdrowia97141122,612,620146
Gdańsk - Pomorskie Centrum Organizacji Ochrony Zdrowia88141122,615,020164
Gorzów Wlkp. - Wojewódzki Zespół Organizacji i Ekonomiki Ochrony Zdrowia109124117,37,0431
Katowice - Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego45145116,019,6472918
Kielce - Świętokrzyskie Centrum Monitorowania Ochrony Zdrowia99154124,218,7963
Kraków - Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia79157118,715,333258
Lublin - Lubelskie Centrum Zdrowia Publicznego, ZKUD80149116,617,229218
Łódź - Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego91127108,311,51257
Olsztyn - Warmińsko Mazurskie Centrum Zdrowia Publicznego109140123,015,9422
Opole - Opolskie Centrum Zdrowia Publicznego, ODKM107140123,523,3211
Poznań - Wielkopolski Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny w Ochronie Zdrowia93149121,715,621156
Rzeszów - Wojewódzkie Centrum Analiz i Nadzoru w Ochronie Zdrowia69137100,421,51147
Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia101143122,911,414113
Warszawa - Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego77156123,415,9725715
Wojskowy Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny, Oddział Kształcenia Podyplomowego WIM101134117,712,2642
Wrocław - Regionalny Ośrodek Monitorowania Ochrony Zdrowia57144116,818,327189

*Uwaga! W przypadku lekarzy z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.