cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
90-051 Łódź, Al. Piłsudskiego 22
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarskiego Egzaminu Państwowego w sesji wiosennej 2006 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy stażystów według przynależności do okręgowej izby lekarskiej (w kolejności alfabetycznej).


Izba lekarskaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniZdającychZdało
Beskidzka OIL w Bielsku-Białej129162147,733
Bydgoska IL w Bydgoszczy94153128,41817
Dolnośląska IL we Wrocławiu87165134,62926
Kujawsko-Pomorska OIL w Toruniu133149138,855
OIL w Białymstoku69159120,7116
OIL w Częstochowie118149132,033
OIL w Gdańsku79164132,74033
OIL w Katowicach60162137,02624
OIL w Koszalinie111135120,333
OIL w Krakowie83170132,03324
OIL w Lublinie78151124,01914
OIL w Łodzi87156129,13125
OIL w Opolu136161148,522
OIL w Płocku98125111,031
OIL w Rzeszowie125157141,844
OIL w Szczecinie83148121,9108
OIL w Tarnowie149149149,011
OIL w Warszawie50162121,76747
OIL w Zielonej Górze119145135,333
Świętokrzyska IL w Kielcach90157126,696
Warmińsko-Mazurska IL w Olsztynie122145136,255
Wielkopolska IL w Poznaniu89156133,03331
Wojskowa Izba Lekarska106143124,521
RAZEM50170129,4360292



A oto wyniki lekarzy stażystów według ukończonej uczelni.


UczelniaWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniSDZdającychZdało
Akademia Medyczna w Gdańsku79164140,718,13735
Uniwersytet Medyczny w Łodzi87155126,419,03525
Akademia Medyczna w Warszawie99162135,516,03431
Akademia Medyczna w Poznaniu89156132,616,33230
Akademia Medyczna we Wrocławiu87165135,619,63229
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach94162141,016,33130
UMK, Collegium Medicum w Bydgoszczy106156130,513,43129
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego94166139,118,53026
Akademia Medyczna w Lublinie83170127,522,62317
Akademia Medyczna w Białymstoku69159126,123,51914
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie83149128,817,21615
RAZEM69170129,422,3320281


Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy posiadających prawo wykonywania zawodu


Ośrodek WojewódzkiWynik minimalnyWynik maksymalnyWynik średniOdch. StandardoweLiczba zdającychpowyżej progu*poniżej progu*
Białystok- Podlaskie Centrum Zdrowia Publicznego94129110,512,51275
Bydgoszcz - Wojewódzki Ośrodek Organizacji i Planowania Ochrony Zdrowia96151129,313,928253
Gdańsk - Pomorskie Centrum Organizacji Ochrony Zdrowia93151122,813,739327
Gorzów Wlkp. - Wojewódzki Zespół Organizacji i Ekonomiki Ochrony Zdrowia72128108,219,3633
Katowice - Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego63147114,720,2624022
Kielce - Świętokrzyskie Centrum Monitorowania Ochrony Zdrowia93147119,716,9972
Kraków - Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia89154119,417,9443014
Lublin - Lubelskie Centrum Zdrowia Publicznego, ZKUD64133107,717,2261412
Łódź - Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego97141118,613,619145
Olsztyn - Warmińsko Mazurskie Centrum Zdrowia Publicznego91119108,715,4321
Opole - Opolskie Centrum Zdrowia Publicznego, ODKM104129118,012,8321
Poznań - Wielkopolski Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny w Ochronie Zdrowia80147118,115,727207
Rzeszów - Wojewódzkie Centrum Analiz i Nadzoru w Ochronie Zdrowia65137109,818,21257
Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia72152117,721,715105
Warszawa - Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego75148118,216,1855827
Wojskowy Ośrodek Metodyczno-Organizacyjny, Oddział Kształcenia Podyplomowego WIM73130101,328,5312
Wrocław - Regionalny Ośrodek Monitorowania Ochrony Zdrowia72146122,017,0372611
RAZEM63154117,917,4430296134

*Uwaga! W przypadku lekarzy z prawem wykonywania zawodu nie obowiązuje 56% próg zaliczenia egzaminu.