cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
















Zbiorcze wyniki Lekarskiego Egzaminu Końcowego w sesji jesiennej 2014 r.

Poniżej przedstawiamy wyniki lekarzy, którzy ukończyli studia w ostatnich 2 latach według ukończonej uczelni.


uczelniaminimummaksimumśredniasdzdawałozdałonie zdałozgłoszonych
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego83180143,4317,2947546114499
Warszawski Uniwersytet Medyczny86184143,2515,6072470717773
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu95175143,1915,4641440113447
Gdański Uniwersytet Medyczny85171141,5314,714284199450
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu13177140,7217,9045043119486
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Katowicach96174140,5014,823533449366
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku95169140,0214,7232531312348
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Lekarski91175138,8715,9538536718414
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie107166137,5014,014846249
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - II Wydział Lekarski89170136,5715,5123722116243
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Zabrzu85174136,4316,2227525817290
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie84176136,2416,5033530827361
Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy82170135,1217,0325223517273
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - I Wydział Lekarski80166134,8817,2224422222259
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Wojskowo-Lekarski89164132,0515,2923121516247
uczelnie zagraniczne55153121,5220,243325846
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - anglojęzyczni115126118,676,353304
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu - anglojęzyczni96131117,2515,284317
Gdański Uniwersytet Medyczny - anglojęzyczni114114114,000,002203
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - anglojęzyczni88133108,3016,10105512
Warszawski Uniwersytet Medyczny - anglojęzyczni84129107,6021,515325
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - anglojęzyczni102113107,507,782112
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - anglojęzyczni7811691,0015,716156
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - anglojęzyczni6711390,2014,38102810
RAZEM13184139,3116,76525149932585600



A oto wyniki lekarzy, którzy ukończyli studia ponad 2 lata temu według ukończonej uczelni.


uczelniaminimummaksimumśredniasdzdawałozdałonie zdałozgłoszonych
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego103163134,0913,845856299
Warszawski Uniwersytet Medyczny85169130,9117,5012511015185
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu84161129,4820,4956431396
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie81165128,5020,192017341
Gdański Uniwersytet Medyczny96154128,2614,075043776
Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy84163127,6219,902923641
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Katowicach66164125,4020,586253990
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Lekarski74157124,0821,3148381067
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu80155123,3119,0949381169
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - II Wydział Lekarski71155122,6719,812116528
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - I Wydział Lekarski77158119,7822,782316740
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Zabrzu59150118,5720,8747351263
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Wojskowo-Lekarski97156118,5015,162820837
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku53151117,2223,2041281365
uczelnie zagraniczne69149111,9516,871217249150
Warszawski Uniwersytet Medyczny - anglojęzyczni100128111,6714,573125
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - anglojęzyczni106109107,502,122115
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu - anglojęzyczni103108105,503,542023
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - anglojęzyczni7011997,0024,883125
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - anglojęzyczni6811789,5717,127168
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - anglojęzyczni5610484,1720,816066
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie - anglojęzyczni787878,00-1012
RAZEM53169123,0520,388026121901182

Poniżej zestawione zostały wyniki lekarzy zdających po raz pierwszy


uczelniaminimummaksimumśredniasdzdawałozdałonie zdałozgłoszonych
Warszawski Uniwersytet Medyczny86184139,1416,9436634719399
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu88175138,6317,0223121615246
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego83172138,5517,0123122110250
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie107166137,5014,014846249
Gdański Uniwersytet Medyczny85171137,3815,602132058227
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu80177136,6018,5223221517248
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku53165136,4616,7417816810191
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Katowicach66174135,3318,1419918712211
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Lekarski76175133,7518,6720118120220
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - II Wydział Lekarski89165133,5515,2112211210125
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski w Zabrzu59174132,4918,9014412816152
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie81176132,0118,6717915227193
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - I Wydział Lekarski77166131,0119,8714212220150
Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy82170130,7418,0112511114142
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Wydział Wojskowo-Lekarski89164128,6416,1212911514138
RAZEM53184135,4617,72274025262142941